None

System płatności mobilnych CityPay

Funkcjonalność telefonu komórkowego z dnia na dzień jest coraz większa a życie bez niego wydaje się być niemożliwe. Możemy zapomnieć portfela, kluczy ale telefon zawsze nosimy ze sobą.
W myśl tej idei powstał System Płatności Miejskich CityPay. Przy użyciu telefonu komórkowego można dokonywać płatności miejskich, tj. opłaty za parkowanie, przejazd komunikacją miejską, wejścia na basen, lodowisko czy imprezy masowe. W ramach CityPay funkcjonuje również karta miejska CityPay.

None

Elektroniczny system sprzedaży biletów, identyfikacji osób oraz płatności bezgotówkowych FunPay

FunPay dla klubu ekstraklasy TS Podbeskidzie to transakcje zbliżeniowe dokonywane Kartą Kibica, które odbywają się przy użyciu terminali zbliżeniowych firmy VeriFone, oprogramowanych przez naszą firmę. Kibice mogą również dokonywać transakcji bezgotówkowych przy użyciu swoich telefonów komórkowych (niezależnie od modelu telefonu oraz abonamentu jaki posiada kibic).

None

System Karty Miejskiej

Stworzyliśmy dedykowany system teleinformatyczny umożliwiający obsługę ponad 200 000 kart miejskich. Personalizacja karty zaprojektowana została z użyciem indywidualnego kodu QR. Czytanie kart w punktach miejskich odbywa się przy użyciu tabletów z systemem Android 4. 4. System umożliwia również czytanie kart skanerami laserowymi. System działa w standardzie on-line i umożliwia zbieranie punktów, rabatów, ofert partnerów miasta z branży turystycznej, gastronomicznej, artystycznej, itd.

None

Kreator dokumentów

Z myślą o ułatwieniu pracy urzędnikom oraz pomocy petentom powstał system kreowania dokumentów on-line. Jego innowacyjność polega na prostocie użytkowania. Petent zamiast skomplikowanego i zazwyczaj niezrozumiałego druku otrzymuje zestaw pytań opartych na logicznym ciągu. Petent odpowiada na kolejno zadawane pytania a system z otrzymanych odpowiedzi wypełnia odpowiednie okna w druku, na końcu generując gotowy do złożenia w urzędzie dokument.

None

None

Inteligentne systemy parkingowe

Przedstawiamy Państwu TelPark: system parkingowy, który zupełnie zmienił rzeczywistość parkingów komercyjnych i prywatnych. System TELPARK pozwala zaoszczędzić nawet 40% kosztów związanych z uruchomieniem parkingu w porównaniu z obecnymi technologiami. Przy czym jest zdecydowanie bardziej zaawansowany technologicznie.

None

System kontroli dostępu

System kontroli dostępu, identyfikacji oraz pobytu osób na terenie obiektów i ochrony przed kradzieżą Controlla. Obok wielu korzyści i dogodnych funkcjonalności prezentowana konfiguracja systemu spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz stabilności działania systemu.