None

System kontroli dostępu TelPark

Przedstawiamy Państwu TelPark: system parkingowy, który zupełnie zmienił rzeczywistość parkingów komercyjnych i prywatnych. System TELPARK pozwala zaoszczędzić nawet 40% kosztów związanych z uruchomieniem parkingu w porównaniu z obecnymi technologiami. Przy czym jest zdecydowanie bardziej zaawansowany technologicznie.

None

Inteligentne szlabany

Stosujemy zarówno szlabany elektromechaniczne jak i szlabany hydrauliczne przystosowane do intensywnej pracy. Nasze szlabany doskonale sprawdzają się na parkingach, obiektach użyteczności publicznej, obiektach przemysłowych czy osiedlach mieszkaniowych. Poza standardowym wyposażeniem szlabanu znajduje się w nim zaprojektowany przez nas moduł GSM współpracujący z systemem TelPark.

None

Terminale parkingowe

Terminale parkingowe są urządzeniami stanowiącymi interfejs dla użytkownika służący do nadawania lub weryfikowania uprawnień kontroli dostępu dla osób lub pojazdów oraz zarządzający urządzeniami wykonawczymi takimi jak szlabany, zamki automatyczne, detektory, systemy monitoringu, systemy komunikacyjne, monitoringu oraz alarmowe. Zazwyczaj terminale parkingowe możemy spotkać na wjazdach i wyjazdach : parkingów; strzeżonych osiedli; zakładów pracy; miejsca, gdzie użytkownik musi posiadać odpowiedni identyfikator aby wjechać. Najczęściej spotykanym zastosowaniem terminali jest pobieranie opłat wjazdowych, wyjazdowych lub/i wydawanie biletów.

None

Kasy parkingowe

Kasa automatyczna jest zaawansowanym urządzeniem, które pozwala klientowi parkingu na dokonanie opłaty za parkowanie w bilonie lub w banknotach. Kasa może być usytuowana w dowolnym miejscu na terenie obiektu. Dzięki takiemu rozwiązaniu unikamy kolejek przy wyjeździe z parkingu. Klient pobiera bilet parkingowy z terminalu wjeżdżając na parking, następnie opłaca go w kasie po skończonym parkowaniu. Z opłaconym biletem podjeżdża do terminalu wyjazdowego i opuszcza parking. Kasa przyjmuje banknoty i bilon (także w Euro), oraz wydaje resztę w bilonie i banknotach.